En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar Hangisi?

Son aylarda oldukça sıcak geçen ekonomi gündemi, Merkez Bankasının açıkladığı son faiz arttırımı ile birlikte yatırımcıları döviz yerine vadeli mevduat hesaplarına yönlendirmiş durumda. Geçtiğimiz gün belirlenen yeni faiz oranları ile birlikte vadeli hesapların faiz oranlarındaki artış bankaların sistemlerine yansımış ve bir çok yatırımcı paralarını bu sistem üzerinden değerlendirmeye başlamıştır. Ülkemizde yer alan bankaların bir çoğu mobil ve cep şubelerinden yapılan vadeli hesap açma işlemlerinde daha yüksek faiz imkanı sağlıyor, bunun başlıca nedenleri arasında işlem masrafının olmaması ve online bankacılık taleplerinin hızlı ve çabuk olmasından kaynaklanıyor. Yazımızın devamında Türkiye’de faaliyet gösteren ve yüksek vadeli hesap faizi veren bankaları detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları

Kuruluş tarihi bakımından en eski banka olma özelliğinin yanı sıra günümüz bankacılık teknolojisini yakından takip ederek ismini tüm dünyaya duyurmayı başaran Ziraat Bankası, güvenilir bir liman olarak orta yaş Türk yatırımcılarının ilk tercihi olarak dikkat çekiyor.

Her ne kadar vadeli mevduat faiz oranları diğer bankalara nazaran düşük olsa da ‘güvenilir banka’ kavramını elinde bulunduran Ziraat mevduat hesabı açmak için ideal bir banka olabilir. Aylık ortalama %16 oranında faiz getirisi sağlayan banka bu oranı sadece mobil bankacılık üzerinden açılan hesaplar için sağlamaktadır.

Güncel Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları için: https://www.hizlinakitkredi.net/ziraat-bankasi-vadeli-hesap-faiz-oranlari/

Garanti Bankası E Vadeli Hesap

Aktif müşteri sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük özel bankası olan Garanti, İnternet üzerinden açılan mevduat hesaplarına %26,5 oranında faiz getirisi sağlamaktadır. Oldukça esnek ve kullanışlı bir hesap türü olan E Vadeli sayesinde paranızı kontrol etmeniz hem oldukça kolay hemde kazancınız daha yüksek olacaktır.

Hatırlatmakta fayda var, Garanti’nin sunduğu e vadeli hesabın %26,5’lik faiz avantajı ‘hoşgeldin kampanyası’ olarak düzenlenmiş olup uzun dönemdeki faiz oranı %20 ile %22 arasındadır.

Garanti Bankası’nın e Vadeli Hesabı Hakkında Geniş Bilgi İçin: https://www.hizlinakitkredi.net/garanti-bankasi-e-vadeli-hesap/

Yapı Kredi Vadeli Hesap Avantajlı Mı?

Standart faiz oranlarının aksine müşteriye özel faiz oranları sunarak daha fazla kazanç sağlama imkanı sunan Yapı Kredi’nin resmi Web sitesinde ise faiz oranı ortalama %14,25 olarak belirlenmiştir. 1 gün ile 730 gün arasında değişen vade imkanından yararlanabileceğiniz Yapı Kredi vadeli hesap işlemlerini mobil bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz.

Enpara Vadeli Mevduatın Faiz Oranları

Masrafsız mobil bankacılık ismiyle ülkemizde hizmetlerini sürdüren ve yaklaşık 2 milyon müşteriye ulaşan enpara, mevduat hesaplarına da yüksek faiz veriyor. Merkez Bankasının son faiz arttırımı ile birlikte 32 günlük mevduat hesabını %22,5 gibi ciddi anlamda yükselten enpara ayrıca hesap işletim ücreti olmayan kredi kartı, havale ve EFT masrafı olmayan banka kartı ile bir çok kişinin ilk tercihi haline gelmiş durumda.

Enpara’nın Vadeli Mevduat Hesaplaması İçin: https://www.hizlinakitkredi.net/enpara-vadeli-mevduat-faiz-oranlari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı