İnternet ve Sosyal Medya

Ücretsiz Anahtar Kelime Bulma Araçları

Ücretsiz Anahtar Kelime Bulma Araçları: Anahtar kelimeler, hedef kitleniz tarafından aranan sözcük veya sözcük öbekleridir. Makalenizde doğru anahtar kelimeleri seçmek ve kullanmak, arama motorları sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almak ve organik hit çekmek için oldukça önemlidir. Peki, doğru anahtar kelime seçimi nasıl yapılır? Bu noktada ihtiyacınız olan tek şey listelediğimiz anahtar kelime önerme araçlarıdır. Bu listemizde en iyi ücretsiz anahtar kelime bulma araçlarını bulabilirsiniz.

Theseotools

Bu anahtar kelime öneri aracından aramak istediğiniz kelimeyi yazdıktan sonra Suggest seçeneğine basmanız yeterli. Alfabetik sıralama ile önerileri görebilirsiniz.

Site: theseotools.net/keywords-suggestion-tool


Google AdWords Keyword Planner

Google tarafından ücretsiz olarak sunulan anahtar kelime öneri aracıdır. Anahtar kelimelerinizi yazdıktan sonra yeni önerileri ve ilgili kelime ve kelime öbeklerinin aranma hacimlerini görebilirsiniz.

Link: https://adwords.google.com/KeywordPlanner


Keywordtool

Bu site ücretli olarak hizmet veriyor olsa da günlük 2 adet ücretsiz anahtar sözcük araştırması yapabilirsiniz.

Site: keywordtool.io


Lsigraph

Anahtar kelimenizi yazdıktan sonra en uyumlu anahtar kelime fikirleri sıralanmaktadır.

Site: lsigraph.com


Kwfinder

Bu site günlük iki adet deneme izni vermektedir. Aylık aranma hacmi ve alternatif anahtar sözcük önerilerini hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Site: kwfinder.com

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Ortalama: / 5. Oy sayısı:

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu