Türkiye’de en çok kullanılan operatör servisi olan Turkcell’de faturalı bir hat kullanıyorsanız ve faturanızın tutarını nasıl öğrenileceğini bilmiyorsunuz. Ve Turkcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır? Diye soruyorsanız eğer bunun cevabını öğrenmek için tam da doğru yerdesiniz. Turkcel Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır? Sorusunun birçok cevabı mevcuttur. Sms yoluyla fatura sorgulama yapabilirsiniz. İlk olarak telefonunuzdan mesaj bölümüne girin ve FATURA yazarak 2222’ye bir kısa sms atarak sorgulama yapabilirsiniz. Diğer bir işlem ise size ait olan Turkcell şifreniz ile online işlemler kısmına girerek girmiş olduğunuz bölümde ödenmemiş fatura linki yer almaktadır o linke tıkladığınızda faturanın bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir başka seçenek ise, telefonunuzdan internete bağlanarak ve wap.turkcell.com.tr adresinde bulunan WAP işlem merkezine girerek orada bulunan fatura menüsüne tıklayarak size ait olan fatura bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Faturayı sorgulayabilmek sadece bu kadar değil (532) numarayı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanarak da canlı destek hizmeti ile de müşteri hizmetlerinden faturanızı sorgulayabilirsiniz.

Eğer bir başka operatörden veya normal sabit bir ev telefonundan sorgulamak istiyorsanız 5325320000 bu numarayı arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. telefonunuzdan *177*3# tuşlarına basarak arama tuşuna bastığınızda da fatura tutarınızı sorgulayabilirsiniz. Eğer fatura sorgulamak değil de faturanızın ödeme tarihini öğrenmek istiyorsanız, 7578888 Fatura Cepte servisini arayarak sesli yanıt sistemi sayesinde ücretsiz olarak faturanızın son ödeme tarihini öğrenebilirsiniz…

 
PAYLAŞ