SEO’nun ne anlama geldiğini ve ne işe yarayacağını öğrendikten sonra SEO Danışmanlığı hakkında bilgi vereceğim. Gelelim SEO’nun ne anlama geldiği ve ne işe yaradığına. Sonrasında SEO Uzmanı ile alakalı bilgiler de vereceğim.

SEO Ne Anlama Gelir? SEO’nun açılımı Search Engine Optimization’dır. Yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir.

http://www.bigbilisim.com/kurumsal-seo-danismanligi/ SEO Ne İşe Yarar?

SEO ayarları yapmanız web adresinizin arama motorlarının gözündeki değerini arttıracaktır. Arama motorları sizi sevdikçe web adresiniz daha üst sıralara tırmanacaktır. Bu sayede ek gelir elde edebilme imkanınız da olacaktır, hiç kuşkusuz.

“SEO’dan anlamam.” Diyenler Dikkat

Günümüzde yüzlerce kişinin hatta binlerce kişinin web adresi olmasına rağmen SEO hakkında pek bilgisi olmayan kişi sayısı fazla. Bu sayıyı biraz da olsa indirmek amacı da bu yazımı yazmamın diğer bir sebebi. Gelelim “SEO’dan anlamam.” diyenlere. Dikkatle okuyun buradan sonrasını. Yararı çok fazla olacaktır.

SEO ayarlarını yapmak için araştırma yaparak öğrenmeyi ve öğrendiklerinizi uygulamayı seviyorsanız araştırmalarınız dahilinde öğrendiklerinizi kendi web siteniz üzerinde deneyin. Elbette profesyonel olmadığınız için ilk etapta pek yararını göremeyeceksinizdir. Ama yılmadan devam ederseniz siz de bir gün Kurumsal SEO Danışmanlığı olarak hizmet verebilirsiniz. Öncelikle başlamanız gereken nokta seo nedir ne işe yarar konusudur.

SEO Danışmanı mı? O da Ne?

SEO Danışmanı bu tür işlerde tecrübesi olan kişidir. Yani iletişime geçerek web adresinizin daha üst sıralara yükselmesini istediğinizi söylüyorsunuz. SEO Danışmanı web sitenizin gerekli kontrollerini yaparak size bir ücret sunuyor. Siz de bu ücreti ödeyerek SEO danışmanının sunduğu çalışmaları bitirmesini bekliyorsunuz. İnternet üzerindeki dolandırıcılara dikkat etmenizi önermemde de fayda var. Dikkatli olun.