İnternet ve Sosyal Medya

En İyi WordPress Temaları 2019

En İyi WordPress Temaları: Genel bloglar, niş siteler, ekonomi siteleri, fotoğraf ve wallpaper siteleri, bilgi siteleri, sosyal medya satış siteleri, kitap siteleri, gazete siteleri, haber siteleri, SEO ajansları, küçük yerel işletmeler, portföy vitrinleri, ajanslar ve diğer yaratıcı işletmeler için yaratıcı tasarımcılar tarafından tasarlanan en iyi WordPress temaları koleksiyonu…

En İyi Ücretli WordPress Temaları

Bu listemizde yer alan temalar Themeforest.com sitesinde satılmaktadır. Bu listede yer almasını istediğiniz temalar varsa, yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Click Mag – Viral WordPress Haber Dergi / Blog Teması

Click Mag, sitenizde tıklamaları en üst düzeye çıkarmak ve ziyaretçilerin sitenize geri dönmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz dergi / blog temasıdır. Çeşitli sosyal paylaşım seçeneklerinden, trend mesajlarına, maksimum reklam konumlandırmasına, SEO uyumlu kodlaması ile çekici tasarıma sahip Click Mag, şimdiye kadar kullandığınız temalar içerisinde en iyi kullanıcı deneyimini ve tıklamalarını sunmak için tasarlanmıştır. Genel metin, gezinme menüsü metni, öne çıkanlar ve başlıklar, makale başlığı ve başlıklar için yazı tiplerini ayarlamak üzere 800’den fazla Google Yazı Tipi’nden birini kullanabilirsiniz. Reklam birimleri, herhangi bir boyuttaki reklamı barındırabilen, ayarlanabilir yükseklik ve genişliğe sahip bir ana afiş alanı, her gönderinin altında gösterilen benzer bir afiş reklam birimi, kenar çubuğunda herhangi bir boyutta herhangi bir yükseklikte 300 piksel geniş reklam barındırabilen bir Reklam Widgeti içerir.  Ana arka planın, gezinme arka planının / metninin, ana tema renginin her biri için sonsuz sayıda renk seçimi yapabilirsiniz.

Osage – Çok Kullanışlı WordPress Dergisi Teması

Osage, spor takımlarına veya liglere ek olarak, herhangi bir haber türü için kullanılabilecek çok yönlü, kullanıcı dostu bir dergi temasıdır. Bu zengin özellikli, modern tema, isteğe bağlı özel olarak oluşturulmuş bir çetele ve birçok farklı sosyal paylaşım seçeneği ile öne çıkar. Tema cihazlara tam yanıt verir ve özel bir duvar kağıdı reklamı da dahil olmak üzere dört farklı reklam birimi ile gelir. Osage ayrıca WooCommerce ve bbPress ile uyumludur, çeviri için hazır alt yapısı vardır. 600’ün üzerinde Google Yazı Tipi, her kategori sayfasında bir öne çıkan kaydırmalı slayt, “yapışkan” menü çubuğu ve kenar çubuğu, post/page slayt gösterileri ve çok daha fazlası bu temada yer almaktadır.

BoomBox – Viral Magazine WordPress Teması

BoomBox, Ağustos 2016’da piyasaya sürülen bir viral WordPress blog temasıdır. İnternetteki en popüler üç site (Buzzfeed, BoredPanda, 9Gag) tarzında hazır bir çözümdür. Ayrıca, viral site için kendi güzel tarzınızı yapmak için bu stilleri karıştırabilirsiniz. Tema her geçen gün popüler hale geliyor. BoomBox teması tasarım açısından çok iyi ve modern tasarım desenlerine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. BoomBox teması sınırlı fakat çok iyi bir dizi işlevsellik özellikleri sunar. Tema geliştiricilerinin ana odak noktası, sitenin gönderileridir ve bu nedenle orada geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Kullanıcılar, yayınları en çok görüntülenen, en çok beğenilen ve trend olan yayınlar açısından sıralayabilir. Tema ayrıca esnek bir sıra sıralama sistemi sunar ve kullanıcılar bu faktörlere göre mesajları sıralayarak özel sayfalarını oluşturabilir. Buna ek olarak, tema ayrıca yazılarınızı viral hale getirmek için güçlü bir sosyal paylaşım sistemi sağlar. Harekete geçirici düğmeler yer alır. Yoast SEO eklentisi bu tema ile kullanılması tavsiye edilir. Buna ek olarak, tema kaynakları robots.txt tarafından engellenmez ve Google bot mükemmel endeksleme ve mükemmel SEO’ya yardımcı olacak tüm kaynaklara erişebilir. Ayrıca, temanın, Google zengin snippet aracından kontrol edilebilen zengin snippet’leri vardır.

Hot Topix – Modern WordPress Dergi Teması

Hot Topix, WordPress dergisi siteniz için eksiksiz ve sade bir WordPress temasıdır. Modern görünümlü bu profesyonel tema WooCommerce ve bbPress ile uyumludur, retina uyumlu ve tüm cihazlar için duyarlı bir yapıya sahiptir. Hot Topix ayrıca bir sürükle-bırak ana sayfası, her kategori sayfasındaki mesajlar, bir “yapışkan” menü çubuğu, yazı / sayfa slayt gösterileri ve çok daha fazlası ile birlikte geliyor!  Hot Topix, bir duvar kağıdı reklamı ve mobil cihazlar için özel bir reklam birimi de dahil olmak üzere 5 farklı reklam birimi sunmak için kullanılabilir reklam alanından tam olarak yararlanır! Reklam birimleri, bir 970 × 90 leaderboard reklamı (728 × 90 reklam afişi olarak da kullanılabilir), duvar kağıdı reklamı ve sınırsız 300 × 250 ve 160 × 600 reklam içerir. Hot Topix size herhangi bir kod değiştirmeden içeriğinizi istediğiniz gibi görüntülemek için esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar.

Braxton – Premium WordPress Dergi Teması

Braxton, kapsamlı bir dergi temasıdır. Bu şık, modern tema, retina uyumlu, cihazlara özel olarak tamamen yanıt veren ve özel bir duvar kağıdı reklamı da dahil olmak üzere dört farklı reklam birimiyle birlikte gelir. Braxton ayrıca WooCommerce ve BBPress ile de uyumludur, çeviri için hazırdır. Çeşitli sitelerdeki zorluklar olmadan profesyonel görünümlü bir site oluşturmanıza yardımcı olduğu için bir temadan daha fazlasıdır.

Jannah News – Gazete Dergi Haberleri AMP BuddyPress

Jannah, Envato Power Elite Author olan TieLabs tarafından geliştirilen bir dergi teması. Duyarlı ve retina hazır bir düzen ile tasarlanmış bir şablon. Ön tanımlı demolar, sınırsız başlık stilleri, yerleşik Ajax Mega Menüler, Blok Düzenleri, Slider Stilleri ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Jannah teması, AMP uyumludur; bu seçenek, sayfanın mobil cihazlarda daha hızlı yüklenmesini sağlar ve arama motoru sıralamasını iyileştirir. Diğer bir harika özellik ise, güzel sayfalar oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok blok içeren sayfa oluşturucu özelliğidir.

Sahifa – Duyarlı WordPress Haber / Dergi / Blog Teması

Sahifa, özelleştirme için birçok seçenek, kodlama gerektirmeyen popüler bir premium dergi temasıdır. TieLabs tarafından geliştirilen tema, Themeforest en çok satan temadır. Sahifa haber siteleri, dijital dergiler ve genel bloglar için kullanılmak üzere tasarlanmış bir dergi tarzı temadır diyebiliriz. Sitenize benzersiz bir görünüm oluşturmanıza olanak tanıyan birçok esnek tasarım seçeneğine sahiptir. Sahifa, birkaç WordPress teması ve eklentisinin yaratıcıları olan TieLabs tarafından geliştirilmiştir. Premium eklentilerinden birkaçı Sahifa temasıyla ücretsiz olarak paketlenmiştir. Sahifa, haber siteleri ve dijital dergiler için ideal olan iyi tasarlanmış bir tema. Sitenizin görünümünü özelleştirmek için birçok seçenek vardır.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Ortalama: / 5. Oy sayısı:

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu