avsaadasiTatil için seçmiş olduğunuz pansiyonlar genelde sıcak bir ortamda  aile  ve komşuluk gibidir. Avşa pansiyon işletmeleri de aynı şekilde bir binada yerleşim yapılmış daire ve odalar şeklindedir. Pansiyonların işletmelerini genellikle o bölgede yaşamış ve yaş olarak büyük kişiler üstlenmektedir. Avşa adası pansiyon kültürü eski tarihlerden gelen bir turizm şekli olarak bilinir. Fiyat olarak avşa adası pansiyonları kişi başı  15 TL – 30 TL  arasında değişmektedir.

Bu fiyat değişikliği avşa pansiyonları için idealdir. Merkezde iskeleye ve denize yakın alanlardaki pansiyonlar diğer pansiyonlara oranla daha pahallıdır.  1+1 oda tipi pansiyon daireler yada tek oda şeklinde ihtiyaçlara göre müstakil odalar bulunabilir. Tek kişi tatile gidilecekse oda şeklinde müşterek diye tabir edilen pansiyonlar tutulabilir. Pansiyonun iç özelliklerinden çok denize olan mesafesi ve güvenilirliği ön plandadır. Avşa için tatile gittiğinizde yanınıza çok kıymetli sizin için değerli eşyaları götürecekseniz otel yada motel gibi işletmelerden oda rezervasyonu yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Avşa adası pansiyonları genel özelliklerinden bahsedecek olursak hepsinde 24 saat sıcak su tv ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Genç tatilcilerin pansiyonlardaki aile ortamını dikkate alarak hareket etmeleri gerekmektedir. Ses ve gürültü pansiyon tercih eden tatilcilerin pek hoşlanmadığı olaylardandır. Eğer grup olarak eğlenceye düşkünseniz müstakil villa şeklinde pansiyona verilmiş yerleri tercih etmenizde fayda var.

Avşa pansiyon otel motel gibi konaklama yapabileceğiniz işletmelerden oluşan web sitemizdeki bilgiler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti verecek olan mekanları listeledik. Özenle tek tek dolaşarak ayrıntılarıyla yer verdiğimiz bu pansiyonların fotoğraflarından ön bilgi edinip tatil için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

PAYLAŞ